alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec marec je mesec, ko se ptički ženijo. In s tem namenom so otroci izdelali in pobarvali barčice, ki so jih skupaj s svojimi domačimi spuščali na predvečer  gregorjevega. Med ustvarjanjem so otroci opazovali naravo in ptice, peli pesmice in se šli gibalno-rajalne igre na ti dve temi. V vseh treh skupinah smo opravili roditeljske sestanke. Starejši otroci so opravili tečaj plavanja. V zadnjem tednu smo obiskali tovarno Uko, si ogledali oblikovanje železa,  trgovino s kovaškimi izdelki in pripomočke, ki jih potrebuje kovač. Mesec smo namenili različnim umetnostim, otroci so se preizkusili v kiparjenju z glino, žičko in postali slikarji ob izdelovanju čestitk in slikarskih izdelkov. Preko Sklada Vrtca Radovljica nas je obiskala gospa Eva z glasbeno urico.

Dostopnost