alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec smo pričeli z obiskom Miškinega gledališča v vrtcu – predstava Žabica Brokolina in polž. Otroci so se zelo zabavali ob dogodivščinah žabe in polža in se spoznavali z bolj in manj zdravo hrano. 3. junija smo bili popoldne povabljeni v Knjižnico pod krošnjami na Mežnarijo. Hkrati je g. Mežek pripravil še razstavo ptičjih valilnic, ki so jih poslikali otroci vrtca. Vroče dni smo preživljali na igrišču. V senčnih področjih smo jim pripravile kotičke: dom, didaktični, risanje s kredami na table, igre z vodo in tudi zabavno igro pod razpršilnikom vode. Praznovali smo še poletne rojstne dni. Še zadnjič smo obiskali pravljično urico v knjižnici v Kropi in pripravili razstavo Poletni živ-žav. Mamica naše varovanke je v starejših skupinah izvedla angleško urico. Starejši so ostalim otrokom pripravili predstavo Bratec in sestrica iščeta pomlad.  Ena skupina je opravila še zadnje Zoom srečanje s prijatelji iz vrtca Lesce (s skupino Hobotnice). Na cilju pohodne poti je otrokom starejših skupin škratek Kovaček pripravil skriti zaklad.

Dostopnost