alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec smo pričeli s praznično okrasitvijo naše enote. Na hodniku smo uredili praznično knjižnico s slikanicami, ki smo jih prebirali v mesecu decembru. Otroci so okrasili skupno smrečico s svojimi okraski. Ob njej smo se skoraj vsakodnevno zbirali in prepevali praznične pesmi. Ponoči nas je obiskal Miklavž, na sredi meseca pa čarovnik Toni z dedkom Mrazom. Ga. Ajda (mamica), ki je frizerka, nam je pripravila frizersko dopoldne in uredila vse otroke starejših skupin. Ga. Vanja (mamica) je pripravila slaščičarsko delavnico s peko peciva. G. Tomaž (oče) je z otroki pekel medenjake. Vse dobrote smo pojedli na novoletnem srečanju in božičnem bazarju v kulturni dvorani, kjer so otroci tudi nastopali.  Koledovali smo po Kropi in s petjem razveselili naše sovaščane.

Dostopnost