alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Tople in lepe pomladne dni smo namenili daljšim izletom; Kovačkova pot, Natov rob, Cigansko (ovčke). Veliko dni smo se učili in raziskovali v gozdni igralnici, se igrali z naravnimi materiali in se učili premagovanja naravnih ovir. Otroci so sadili fižol, se učili skrbi zanj in spoznavali pogoje za rast. Opazovali so potok, izvir Kroparice in raziskovali vodni krog. Zabavali so se ob raznih poskusih z vodo. Nabirali so regratovo cvetje in izdelovali regratov sirup. Dan knjige smo obeležili tudi po skupinah, eno je obiskala mamica otroka in jim predstavila pesmi njihove družine, v drugi je vzgojiteljica otrokom pripovedovala svojo pravljico. Na dan vseslovenskega petja smo vsi skupaj prepevali ljudske pesmi ob spremljavi kitare.

Dostopnost