alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V začetku meseca novembra je otroke v vrtcu obiskala knjižničarka gospa Silva Kos. Otrokom je predstavila knjigi na temo živali in toplih oblačil, ki sta bili temi v mesecu novembru. Otroci iz starejše skupine so se seznanjali s poklicem zdravnik in skrbjo zase.

Pogovarjali smo se o čebelah in bolj zdravem zajtrku, na dan slovenskega tradicionalnega zajtrka pa nas je obiskal  čebelar in otrokom na primeren način predstavil nekaj zanimivosti iz življenja čebel. V garderobi vrtca smo uredili tudi čebelarsko razstavo.

V mesecu novembru je potekala papirna akcija, h kateri smo povabili otroke in starše.

Začeli pa smo tudi ustvarjati za prihajajoči čarobni mesec december.

Dostopnost