alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu maju so se otroci iz mlajše skupine posvetili vremenu, se o njem pogovarjali, izdelali vremenski koledar in naredili poskus »dež« v kozarcu. Raziskovali so travnik, opazovali žuželke v kozarcu in jih izdelovali iz papirja.

Otroci iz starejše skupine so urejali vrtičke na igrišču in se pripravljali na Mini olimpiado – igrali so se štafetne igre ter telovadili na poligonu. Seznanjali so se tudi z olimpijsko himno in zastavo ter si ogledali različne športe. Za otroke iz najstarejše otroke je bil organiziran tečaj rolanja, zabavali pa so se tudi na pižama žuru, kjer so v vrtcu tudi prespali.

Z avtobusom so se odpeljali v Radovljico, kjer so se ob predstavi seznanili z različnimi instrumenti.

Otroke obeh skupin je s pripovedovano in zaigrano pravljico razveselila knjižničarka ga. Silva Kos. V mesecu maju smo začeli tudi z zbiranjem odpadnega papirja, k akciji pa povabili tudi okoliške prebivalce.

Dostopnost