alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu juniju smo se že dotaknili poletja. Otroci obeh skupin, Sončki in Žogice, so se pogovarjali o poletju, počitnicah, iskali in opazovali so sence, prepevali in prebirali pravljice na temo poletja in kako se zaščitimo pred soncem.

Otroci iz skupine Žogice so si senčnike izdelali sami, otroke iz skupine Sončki pa so obiskali prostovoljni gasilci, ki so pripravili vodne igre. Poligon in igre z vodnimi balončki so bili prava osvežitev v vročih dneh. Otroci iz starejše skupine so se seznanjali z nevarnostmi v prometu ob ogledu lutkovne predstave Pasavček (nagrada za celoletno sodelovanje v projektu).

Obe skupini sta se na igrišču podružili s starši, po nastopu otrok pa se jim je pridružil še čarodej Toni.

Otroci so s kratkim programom nastopili tudi na otvoritvi vrtca, na kateri smo z veseljem pokazali prenovljene prostore, za nagrado pa smo se dan kasneje posladkali s sladoledom, ki so nam ga podarili člani Krajevne skupnosti Kamna Gorica.

Dostopnost