alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu januarju smo se razveselili snega in se veliko igrali na prostem (kepali in naredili snežaka).

Na temo Ringa raja zima nam nagaja in V deželi pingvinov so otroci spoznavali življenje pingvinov in si v knjigah ogledali polarne živali. Seznanjali so se z lastnostmi vode (sneg, led), s pojavi, kot sta zmrzovanje in taljenje ter pojmi mrzlo in toplo. Preko igre so se seznanjali tudi z orientacijo na telesu in v prostoru. Otroci starejše skupine so spoznavali zimske športe,  gibalne minutke pa smo izvedli v Kulturnem domu Kamna Gorica. Otroci obeh skupin so ustvarjali pingvine  in slikali snežake, ki smo jih razstavili v igralnici. Predšolski otroci so se udeležili tečaja drsanja v Radovljici.

Otroke obeh skupin v vrtcu je obiskala knjižničarka ga. Silva Kos, nas razveselila s pravljico in  metanjem papirnatih kep v  snežaka. Izvedla je tudi delavnico pletenja puloverja za medvedka.

Dostopnost