alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V enoti Čebelica smo se uspešno podali v novo šolsko leto. V obeh skupiniah je potekalo uvajalno obdobje v znamenju različnih aktivnosti, preko katerih so strokovne delavke želele otrokom omogočiti prijeten in lažji prestop iz domačega okolja v vrtec. Nekaj otrok bo vstopilo šele v mesecu oktobru. V mlajši skupini so se predvsem spoznavali in pestovali.

Dopoldnevi so minevali ob glasbi in igranju z različni igračami. V starejši skupini pa so veliko prepevali in plesali ter tudi že malo ustvarjali.

Veliko časa smo preživeli na igrišču, kjer smo imeli tudi piknik. V tednu mobilnosti smo se vsi skupaj odpravili na sprehod po mestu. Ogledali smo si igrico Razbita buča. Obiskala pa nas je tudi tetka Jesen.

Dostopnost