alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Slogan »SKUPAJ SE IMAMO DOBRO« smo v tednu otroka obeležili s skupnim plesom prijateljstva na igrišču vrtca in z ogledom igrice Razbita buča v izvedbi strokovnih delavk.

Starejša skupina je že pričela z obiskovanjem knjižnice.

Najmlajši so se z vozički podali na jesenski izlet in raziskovanje gozda na Gozdno učno pot.

V sodelovanju s starši smo pričeli z zbiranjem odpadne kartonske embalaže mleka in sokov.

Obvezno delovno prakso je opravljala dijakinja 4. letnika Srednje vzgojiteljske šole Jesenice, ki je že izvedla 1. maturitetni nastop. Predstavila pa nam je tudi svojega prijatelja kuščarja (bradata agama).

V obliki čarovniških ustvarjalnic smo izvedli jesensko srečanje s starši. Obiskale so nas prave čarovnice. Oče dečka, ki obiskuje naš vrtec, nam je pekel kostanj, ki smo ga nabrale strokovne delavke. Starši so se lahko posladkali s pečenimi jabolki, ki so jih spekli otroci iz skupine Kobilice kar sami. Z izrezljanimi bučami, ki so nastale na srečanju, smo okrasili okolico vrtca.

Tudi zadnji teden je v Čebelici potekal v znamenju čarovnic. S kemijskimi poskusi smo si »pričarali« lava lučko, s pomočjo čarobne palčke pa smo tekočinam spreminjali barve. Ogledali smo si tudi »čarovniški« kamišibaj.

Dostopnost