alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu novembru so se najmlajši v okviru mesečne teme igrali z rdečimi žogami. V žogice so se spremenili tudi sami in en dan prišli v vrtec vsi oblečeni v rdeče. V drugi skupini so spoznavali gozdne živali, se odpravili na lov za medvedom in pričeli s projektom Čebelica.

Obiskali smo knjižnico, kjer smo prisluhnili pripovedovanju pravljic knjižničark.

Ob tradicionalnem slovenskem zajtrku smo v okviru čebelarske zveze ob zvokih harmonike zapeli pesem Čebelar. Pri prepevanju se nam je pridružila tudi ravnateljica ga. Marja Čad. Posnetek je objavljen na YouTubu.

Sodelovali smo na Optiprintovem natečaju za šole in vrtce.

V sodelovanju s starši smo izvedli prvo samostojno papirno akcijo v enoti Čebelica.

Dijakinja 2. letnika Srednje vzgojiteljske šole Jesenice je opravljala obvezno delovno prakso.

Pričeli smo z ustvarjanjem novoletnih dekoracij in pripravami na praznični december.

Dostopnost