alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V novo leto je ena skupina vstopila s temo o pticah, druga pa z Muco Copatarico.

Otroci so likovno ustvarjali, prepevali pesmice in prebirali zgodbe o pticah. Iz odpadne embalaže mleka so ustvarjali ptičje krmilnice. Za projekt Eko paket so izelali slikovni recept v obliki plakata za kuhanje domače marmelade.

V drugi skupini so otroci preko videoklica voščili srečno novo leto najmlajšim otrokom v enoti Kropa. Na samostojnost pri rokovanju z obutvijo so se navajali ob pomoči Muce Copatarice. V skupini pa jih je obiskala tudi čisto prava Muca Copatarica (upokojena vzgojiteljica ga. Minka Prevodnik), ki je ob prvem snegu za vse otroke sešila copatke.

Obe skupini sta obiskali knjižnico ter se igrali, gibali in uživali na snegu. Nastal pa je tudi pravi snežak, ki krasi naše igrišče.

Dostopnost