alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Praznični december smo začeli z novoletnim srečanjem za otroke in starše. Skupaj smo izdelovali lučke iz kozarcev, nato pa se družili ob čaju in piškotih, ki so jih s pomočjo vzgojiteljic spekli otroci iz skupine Kobilice. Strokovne delavke so pripravile tudi novoletni bazar.

V igralnicah smo postavili novoletne smrečice. Napisali smo pismo Miklavžu in se sladkali z dobrotami, ki nam jih je prinesel.

V tem mesecu smo se zaradi manjšega števila otrok veliko družili. Ustvarjali smo novoletne voščilnice. Obiskala nas je knjižničarka in nam predstavila zgodbo o snegu. Veliko smo peli in plesali. Pripravili smo božični kino in si ogledali različne božične risanke. Obiskala sta nas trobentač in harmonikaš. Ob zvokih glasbe smo peli, plesali in se zabavali. Vzgojiteljica Nevenka je izvedla gibalne minutke v starejši skupini.

Odpravili smo se v enoto Radovljica, kjer smo si ogledali predstavo čarovnika Tonija in se razveselili obiska dedka Mraza.

Zadnji dan smo priredili novoletni ples in imeli slavnostno kosilo.

Dostopnost