alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesec april smo zakorakali s temo o regratu in z dogodivščinami Piščančka Pika, ki je iskal svojo mamo in nanjo cel mesec čakal kar pri otrocih. Konec meseca pa jo je vendarle dočakal – ponj je prišla prava kokoška, ki so si jo otroci lahko pobliže ogledali in jo tudi pobožali.

V skupini Kobilice je potekalo uvajanje štirih novo sprejetih otrok.

Ustvarjali smo velikonočne dekoracije in pirhe ter v vrtiček posejali prva semena.

Ena skupina je obiskala knjižnico, kjer so prisluhnili pravljici Plesna obleka rumenega regrata (S. Škrinjarić), v drugo skupino pa je zaradi slabega vremena prišla knjižničarka in v družbi večje lutke (kokoši) povedala zgodbico 10 malih piščančkov (S. Grimm).

V okviru sodelovanja s starši se nam je eno dopoldne pridružila mamica dečka, ki je vključen v našo enoto, in nam predstavila poklic medicinske sestre.

V obeh skupinah sta obvezno delovno prakso opravljali praktikantki, ena je uspešno opravila vse tri maturitetne nastope.

Zaključili smo tudi s projektom Pasavček.

Dostopnost