alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V Muckih so se seznanili z zgodbo Buča debeluča in si ogledali dramatizacijo v izvedbi strokovnih delavk te skupine. Obiskala jih je lutka zajček, ki jim je predstavila novo pravljico – Ko pride zima. Izdelovati so začeli novoletne okraske.

Sredinci so se pogovarjali o čebelah, spoznavali njihovo življenje in peli pesmice o njih. Veliko časa so preživeli v dvorani, kjer so se razgibali z različnimi rekviziti. Pripravljati so začeli izdelke za bazar.

Najstarejši so nadaljevali z Veselim bralčkom. V zvezek so risali različne vzorce in reševali delovne liste. Skupaj so preuredili igralnico z novimi kotički. Imeli so temo o čebelah. Z gospo Tatjano so nadaljevali s projektom Učimo se živeti. Odšli so na izlet do Črnivca, kjer so si ogledali čebelnjak. Začeli so s pripravami na veseli december.

Med počitnicami smo gostovali v enoti Posavec. Imeli smo se super. Vse skupine so odšle v  knjižnico. Obiskal nas je čebelar in nam pripravil zanimive zgodbe o čebelah.

Strokovne delavke so okrasile garderobo vrtca.

Dostopnost