alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Najmlajši otroci so spoznavali travniške živali in rastline. Poslušali so različne pravljice in si ogledali razvojni krog metulja. Igrali so se različne didaktične igre o travniških živalih.

Tudi sredinci so imeli dejavnosti na temo Travniške živali. Peli so pesmice o njih in izdelali »pravo mravljišče«, ki so razstavili v garderobi. Odšli so na izlet do Črnivca. Izvajali so različne plese.

Najstarejši so se udeležili »urice atletike«. Obiskali so glasbeno šolo v Radovljici. Zaključili so s projektom Veseli bralček. Na Bledu so si ogledali potapljaški center in spoznali potapljača in njegovo opremo.

Predšolski so imeli »pižama žur« in tečaj rolanja. Udeležili so se Mini olimpijade, na kateri so dobili »taprave« medalje.

Imeli smo čistilno in papirno akcijo. Izvedli smo razstavno prodajo umetniških slik vseh otrok, s katero smo zbrali prostovoljne prispevke za sklad naše enote. Ogledali smo si gledališko predstavo Morske dogodivščine.

Sredinci in starejši otroci so odšli v Ljubljano v Hišo eksperimentov.

Dostopnost