alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Pa smo prišli do konca šolskega leta, ki smo ga uspešno zaključili.

V mesecu juniju so najmlajši spoznavali morski svet. Barvali so ribe, si ogledali morska plovila in prebirali slikanice o morskih živalih. Na kmetiji so si ogledali pujske in krave – povabil jih je dedek dečka, ki obiskuje skupino Muckov.

Sredinci so spoznavali travniške živali. Na to temo so peli pesmice in poslušali različne zgodbice. Na travniku so pod lupo opazovali drobne živali. S petjem poletnih pesmic so se že začeli pripravljati na počitnice.

Najstarejši otroci so nadaljevali s temo o domačih živalih, ki so jih opazovali na bližnjem travniku in na kmetijah v vasi. Praznovali so rojstne dni prijateljev, ki praznujejo med počitnicami. Obiskali so Osnovno šolo Mošnje. Izdelali so poletni pano. Veliko časa so preživeli na prostem. Poslovili smo se od »mini maturantov«.

Vse skupine so imele zadnji obisk v knjižnici. Izvedli smo Tek podnebne solidarnosti. Vsi skupaj smo imeli zaključno srečanje. Najmlajši in sredinci so z gospo Kristino imeli jogo.

Na povabilo gospoda Aleša smo vsi odšli na sladoled v gostilno Pr΄ maš΄.

Dostopnost