alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Zapadli sneg je v otrocih vzbudil veliko željo po raziskovanju in igri tako na prostem kot tudi v igralnici.  Za najmlajše otroke je bilo prvo srečanje s snegom še posebno čarobna dogodivščina.

Dejavnosti po skupinah so se prepletale skozi zimsko tematiko. Pozornost smo posvečali skrbi za ptice, otroci so spoznavali topla oblačila, ustvarjali pingvinjo deželo, izvedli naravoslovne poskuse, spoznavali zimske športe (predstavitev hokejske opreme v skupini Pikapolonice, udeležba otrok na tečaju drsanja).

Dve skupini otrok (Metulji, Murni) sta si ogledali Alpski smučarski muzej Elan, starejše ta ogled še čaka.

Tudi v tem mesecu ni manjkalo sodelovanja s knjižnico, otroci so bili deležni zimske pravljice.

V skupini Čebelice so otroci spoznali poklic veterinarskega tehnika. V skupini Metuljev je v sodelovanju s starši in starimi starši potekala igra z vlogami »trgovina s toplimi oblačili«.

S povezovanjem med skupinami smo v telovadnici poglabljali prijateljske odnose – mlajši skupini otrok ob petju pesmic, starejše skupine pa ob začetnih pripravah plesne točke za nastop na februarski prireditvi Vrtca Radovljica.

Dostopnost