alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Če bo v prihodnjem tednu PONOVEN  IZPAD ELEKTRIČNE ENERGIJE po posameznih enotah vrtca Radovljica, prosim upoštevajte navodila v zavihku! 

V PRIMERU IZPADA ELEKTRIČNE ENERGIJE

PO POSAMEZNIH ENOTAH VRTCA RADOVLJICA IMAJO VZGOJITELJICE NATANČNA NAVODILA O PREUSMERJANJU VAŠIH OTROK V DEŽURNI ENOTI  – LESCE ALI RADOVLJICO.TJA S SVOJIMI VAROVANCI ODHAJAJO TUDI NJIHOVE VZGOJITELJICE. V tem primeru morate starši svoje otroke sami pripeljati do dežurnih enot (za vrtce Kamna gorica, Kropa in Begunje je to enota Lesce, za vrtca Posavec in Brezje pa Radovljica)!

STARŠE NAPROŠAM, DA RAVNAJO V SKLADU Z ZGORNJIMI PRIPOROČILI. VARSTVO ZA VAŠE OTROKE JE ORGANIZIRANO!

HVALA ZA RAZUMEVANJE in SREČNO NA POTI.

Marja Čad, ravnateljica

 

 

 

Dostopnost