alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu novembru smo v naši enoti izvedli tradicionalni pohod z lučkami. Vsi otroci so prinesli v vrtec steklene lončke, ki smo jih pobarvali in okrasili ter z njimi skupaj s starši in sovaščani preganjali temo na pohodu.  

V sklopu tradicionalnega slovenskega zajtrka smo izvedli medeni teden. Pobližje smo spoznali čebele, čebelnjak, brali o njih, se učili pesmic in vrtec okrasili s čebelicami, panjskimi končnicami ter čebelnjaki. Z našo kuharico Darjo smo zamesili prave medenjake in vsaka skupina je spekla svoje ter se z njimi posladkala.

Otroci iz metuljčkov so oblečeni v čebelice prinesli zjutraj med v vse skupine in nas razveselili s pesmicami.

Obiskala nas je knjižničarka Silva in nam pripravila pravljično gledališče – Janko in Metka.

Najstarejši otroci so uživali na opazovalnih sprehodih do Drnče (Mali sonček) in po oklici vrtca ter opazovali spremembe v naravi.

Dostopnost