alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

V enoto Čebelica so vključeni otroci stari 1-2 leti. Večina otrok prvič vstopa v vrtec, zato se bomo v uvajalnem obdobju posvečali predvsem vzpostavljanju medsebojnega zaupanja; tako bodo otroci pridobili občutek varnosti in sprejetosti.

Prehod iz domačega okolja v vrtec bomo otrokom poskušali olajšati z različnimi dejavnostmi. Raziskovali bomo prostore vrtca in se igrali in gibali na igrišču. Z vrtčevskimi »avtobuski« se bomo odpravili na potep po mestu. Igrali se bomo bibarije, prstne igre, prepevali pesmice ob spremljavi na ropotulje izdelane iz odpadnega materiala ter zaplesali ob različni vokalni in instrumentalni glasbi.

Konec septembra pa nas že čaka praznovanje tedna jeseni z obiskom tetke Jeseni.