alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Po prvomajskih počitnicah so predšolski otroci pričeli z rolanjem, kakšen dan jim je ponagajal dež, dneve so nadomestili v naslednjem tednu. Zelo dobro jim je šlo od nog. Starejši dve skupini sta se odpravili na zaključni izlet v Strahinj – Biotehniški center Naklo. Tja nas je povabila mamica naše varovanke. Skupaj z dijaki so nam pripravili naravoslovno delavnico na temo Jabolko, otroci so jabolka rezali, jih dali v sušilnico in seveda jabolčne krhlje tudi jedli. Ogledali smo si hlev s kravami in telički, se slikali in vodili ponija, si ogledali šolo in mlekarno, kjer so nas postregli s sadnim jogurtom. Starejša skupina je v projektu Mlekastično spoznavala pot mleka od krave in vse do mlečnega izdelka. V eni skupini so spoznavali strah in izdelovali Pošastkote iz gline. V starejši skupini so v okviru Eko branja prebirali Želvico in morje. Tudi sredinčki so se odpravili po poti potoka Kroparice in spoznali izvir. Lepe in suhe redke urice smo preživljali na prostem.

Dostopnost